Eczanem Paket Sigortası

Eczanem Paket Sigortası

Eczanenizde bulunan tüm cihazlar, demirbaşlar, ilaçlar ve diğer ürünler, ilgili kurumdan tahsil için biriktirilen kupürler, hırsızlık, yangın, boruların patlaması veya tıkanması sonucu oluşabilecek su hasarları, sel ve su baskını, duman, fırtına, kara ve hava taşıtlarının çarpması, yer kayması, kar ağırlığı, grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri, kötü niyetli hareketler, terör, cam kırılması gibi risklere karşı Eczanem Sigortası ile koruma altına alınır.

Ayrıca iş yeriniz bir süre kullanılamaz hale gelirse geçici bir işyeri için yapacağınız masraflar, peşin ödenmiş kira kayıplarınız, enkazın temizlenmesi masrafları, yangın nedeniyle faaliyetinizdeki durmanın verdiği maddi kayıplar, soğutucu cihazlarda bulunan ilaç ve kimyasalların arızadan kaynaklanan ısı kaybı sonucunda oluşabilecek zararlar, para taşıma işlemleri, yazar kasa dahil olmak üzere tüm elektronik cihazların arıza nedeniyle oluşabilecek onarım masrafları gibi durumlar da Eczanem Sigortası kapsamında koruma altındadır.

Eczanenizde çalışanların emniyetini suistimal olaylarına karşı da koruma sağlanır.

Ayrıca, komşu veya kiracı olarak bina sahibine karşı, işveren olarak çalışanlarınıza karşı, mesleki hatalarınızın müşterilerinize zarar vermesi sonucu doğabilecek tazminat sorumlulukları gibi sorumluluklarınız da teminat altına alınır.

Eczanem Sigortası’nı aldığınızda siz ve çalışanlarınız, kaza sonucu ölüm ve kalıcı sakatlık risklerine karşı 24 saat Ferdi Kaza Sigortası koruması altında olursunuz. Kendi güvenliğinize de dikkat edin ve gerekli önlemleri alın.

Eczanem Sigortası ile iş yerinizin güvenliğini sağlayarak, işinizin sorunsuz bir şekilde devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Eczanem Paket Sigortası

için sizi arayalım

İsim ve Soyisim *
Fill out this field
E-Mail *
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Telefon
Fill out this field
Konu
Fill out this field
Mesajınız
Fill out this field
Doğrulama 28 + 11 = ?
Enter the equation result to proceed
Gönder
WhatsApp Destek Hattı
👋 Merhaba,
Sigortacılık işlemleri ve şube başvuruları için size nasıl yardımcı olabilirim?