Hakkımızda

Tacettin Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti, Kayseri’de kurulan bir şirkettir ve Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Tacettin tarafından yönetilmektedir. Nuri Tacettin, 1997 yılında sigortacılık faaliyetine başlamış ve Türkiye’nin ilk sigortacılık okulu mezunu olmuştur. 25 yıldır sektöre emek ve yön vermektedir. Ayrıca birçok acentelikte üst düzey yöneticilik görevleri üstlenmiştir. Sigorta hakem bilirkişilik görevini Kayseri Ticaret Odası KATOTAM merkezinde ve adli bilirkişilik görevlerini Kayseri bölge bilirkişilik kurumuna bağlı olarak Yangın, Doğal Afetler ve Nakliyat Branşlarında yapmaktadır. Aynı zamanda Kayseri Sigorta Acenteleri Derneği (KAYSİAD) kurucu üyesidir ve Türkiye Sigorta Acenteleri Federasyonu’nda (TÜSAF) il delegesidir.

Tacettin Sigorta, Kayseri’yi sigortacılık üssü olarak seçmiş ve 25 yıllık bilgi ve birikimlerini sayısızca eksperle çalışmanın gururunu taşıyarak Türkiye’de lider ve marka olma hedefiyle çağdaş hizmet kalitesini sunmayı amaçlamaktadır.

Şirket, müşteri memnuniyetini baz alarak 2020 yılında As Erci Oto Rentacar Ltd. Şti firmasını kurmuş ve bireysel ve kurumsal hizmetler sunarak grup şirket yolunda ilerlemiştir. Şu anda Türkiye’nin her yerine sınırsız kiralık araç hizmeti sunmaktadır. Ayrıca 2021 yılında TRENDTAC markasıyla Türkiye’nin her iline ve ilçesine hizmet verecek şekilde şubeler açmıştır. 30’dan fazla sigorta şirketi ve 25’e yakın profesyonel personele sahip olan şirket, 400’den fazla ürün çeşidiyle akılcı çözümler sunmaktadır.

Tacettin Sigorta’nın genel müdürlük binası, Kayseri’nin önemli kuruluşlarının yer aldığı bir bölgede bulunmaktadır. Beş katlı modern bir plazada yer alan şirket, her katta farklı bölümlere sahiptir (Kaza ve Yangın Servisi, Muhasebe ve Finansman Servisi, Pazarlama Servisi, Hasar Servisi). Kurumsal bir yapıya sahip olan şirket, uzman personelleri ve en son teknolojiye sahip işlem ağıyla müşterilere akılcı çözümler sunmaktadır.

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz sigortacılık sektöründe, teknolojinin getirdiği tüm imkânları uygulayan, güvenilir, müşteri odaklı ve kaliteli hizmet veren, işveren ve çalışanlarının haklarına saygılı, sektöründe nitelikli çalışanlar yetiştiren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir kuruluşuz.

Vizyonumuz
Amatör bir ruh ile profesyonelliği birleştirerek, çalıştığımız sektörün her alanında,, güvenilir ve kaliteli hizmet verebilecek, tanınan bir kuruluş olmaktır.

Gönder
WhatsApp Destek Hattı
👋 Merhaba,
Sigortacılık işlemleri ve şube başvuruları için size nasıl yardımcı olabilirim?