Pert Kasko

Pert Kasko

Pert Kasko Sigortası, aracınızın tamamen hasara uğraması veya çalınması durumunda kasko ana teminat grubu altında belirtilen risklere karşı teminat sağlar.

Pert Kasko Sigortası aşağıdaki risklere karşı güvence sağlar:

  1. Aracınızın karayolunda veya demiryolunda kullanılan diğer araçlarla çarpışması.
  2. Aracınıza ani ve harici etkiler sonucu sabit veya hareketli bir cismin çarpması, devrilmesi, düşmesi veya yuvarlanması gibi kazalar.
  3. Aracınızın yanması.
  4. Aracınızın veya araç parçalarının çalınması veya çalınmaya teşebbüs edilmesi.

Pert Kasko Sigortası, Kasko Sigortası primlerini yüksek bulan ve bu nedenle Kasko Sigortası yaptırmayan tüketiciler için özel olarak tasarlanmıştır. Temel ve önemli riskleri uygun primlerle teminat altına almayı amaçlar.

Bu sigorta, tüm araç gruplarına ve model yıllarına sınırlama getirmeden teminat sağlar. Yani, aracınızın modeli veya yaşına bakılmaksızın Pert Kasko Sigortası yaptırabilirsiniz.

Ayrıca, Pert Kasko Sigortası kapsamında asistan hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Bu hizmetler, araç arızası, kazaya karışma, lastik patlaması gibi durumlarda yol yardımı, çekici hizmeti, konaklama gibi hizmetleri içerir. Böylece, olası bir arıza veya kaza durumunda destek almanızı sağlar.

Pert Kasko Sigortası, aracınızın tamamen hasar görmesi veya çalınması gibi ciddi durumları kapsayarak, sizi maddi anlamda koruma altına alır.

Pert Kasko

için sizi arayalım

İsim ve Soyisim *
Fill out this field
E-Mail *
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Telefon
Fill out this field
Konu
Fill out this field
Mesajınız
Fill out this field
Doğrulama 17 + 6 = ?
Enter the equation result to proceed
Gönder
WhatsApp Destek Hattı
👋 Merhaba,
Sigortacılık işlemleri ve şube başvuruları için size nasıl yardımcı olabilirim?