Sağlığım Sigortası

Sağlığım Sigortası

Sağlığım Sigortası, geniş kapsamlı bir sağlık güvencesi sunar. Sağlığım Sigortası ile aşağıdaki avantajlardan yararlanabilirsiniz:

  1. Kategoriler: Platin, Altın ve Kristal olmak üzere 3 farklı kategori arasından seçim yapabilirsiniz. Bu şekilde size en uygun planı oluşturarak ailenizin ve sizin sağlık giderlerinizi güvence altına alabilirsiniz.
  2. Tedavi Giderleri: Ayakta tedavi giderlerinizin %80’ini, yatarak tedavi giderlerinizin ise %100’ünü sigorta şartları dahilinde karşılar. Bu sayede tedavi masraflarınızın önemli bir kısmını veya tamamını sigorta tarafından karşılanır.
  3. Doğum Teminatı: Platin veya Altın kategorisindeyseniz, doğum teminatına sahip olursunuz. Ayrıca kemoterapi, radyoterapi, diyaliz gibi tedavilerinizi yatarak tedavi teminatı kapsamında limitsiz ve %100 olarak karşılar.
  4. Suni Uzuv Teminatı: Poliçe teminat limitleri dahilinde suni uzuv teminatını %100 olarak karşılar. Bu sayede suni uzuv ihtiyacınız olduğunda maddi açıdan destek sağlar.
  5. Özel Tedaviler: Seçtiğiniz kategorinin teminatları kapsamında çocuk aşılarını, menopoz takip ve tedavisini karşılar.
  6. Ferdi Kaza Sigortası: Sağlığım Sigortası’yla birlikte ferdi kaza sigortası da sağlanır ve böylece kaza durumlarında maddi güvence altında olursunuz.

Sağlığım Sigortası’na nasıl sahip olunacağı konusunda, 18-64 yaş aralığında olan herkes başvurabilir. Ayrıca 15 günü aşmış çocuklarınızı da aile sigortası kapsamında sigortalatabilirsiniz.

Ömür boyu yenileme garantisi almak için 61 yaşın altında olmanız ve kesintisiz 3 yıldır Trendtac Sigorta’dan sigortalı olmanız gerekmektedir. Sağlık durumunuz değerlendirildikten sonra ömür boyu yenileme garantisi alabilirsiniz. Yeni doğan bebekleriniz için de sigorta yenileme garantisi verilir. Doğuştan gelen hastalıklar ise 5. yıldan sonra teminat altına alınır.

Sağlığım Sigortası’na sahip olduğunuzda Trendtac Sigorta’nın anlaşmalı olduğu sağlık kurumlarında tedavi olabilirsiniz. Ayakta tedavilerde sadece katılım payını öderken, yatarak tedavilerde hiçbir ücret ödemeden sağlık hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ancak anlaşmalı kurumlar dışında tedavi olduğunuzda, tazminat talebi için gerekli belgeleri Trendtac Sigorta’ya ileterek talepte bulunabilirsiniz.

Yurtdışı seyahatlerinizde sağlık sorunu yaşarsanız ve hastaneye yatmanız gerekiyorsa, istediğiniz sağlık kurumunda tedavi olabilirsiniz. Sağlığım Sigortası, Türkiye’nin önde gelen hastanelerinin Türk Lirası bazındaki fiyat ortalaması üzerinden ödeme yapar.

İndirimlerden faydalanmak için aile sigortası yaptırmanız durumunda tüm aile fertleri için ilave indirimlerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca priminizi peşin ödeme yaparsanız peşin ödeme indiriminden yararlanabilirsiniz.

Sağlığım Sigortası sahiplerine Trendtac Sigorta tarafından haftanın 7 günü 24 saat Acil Yardım Hizmeti sunulur. Nerede olursanız olun, Acil Yardım Ekibi sizi yalnız bırakmaz ve gerekli önlemleri alarak en yakın sağlık kurumuna nakleder. Sağlığım Sigortası, sizin ve ailenizin sağlığını güvence altına almak için birçok avantaj ve hizmet sunan bir sigorta seçeneğidir.

Sağlığım Sigortası

için sizi arayalım

İsim ve Soyisim *
Fill out this field
E-Mail *
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Telefon
Fill out this field
Konu
Fill out this field
Mesajınız
Fill out this field
Doğrulama 20 - 4 = ?
Enter the equation result to proceed
Gönder
WhatsApp Destek Hattı
👋 Merhaba,
Sigortacılık işlemleri ve şube başvuruları için size nasıl yardımcı olabilirim?