Süper Sağlığım Sigortası

Süper Sağlığım Sigortası

Süper Sağlığım Sigortası, sağlık hizmetlerinden yararlanmanızı kolaylaştıran bir dizi avantaj sunmaktadır. Sigorta poliçesi alarak Türkiye’nin önde gelen sağlık kurumlarından hizmet alabilir ve gerektiğinde yurtdışında tedavi imkânı elde edebilirsiniz.

Süper Sağlığım Sigortası üç farklı kategoriden oluşur: Platin, Altın ve Kristal. Kendinize en uygun kategoriyi seçerek sigortanızı alabilirsiniz.

Yurtiçinde, tüm kategorilerde ayakta ve yatarak tedavilerin tamamı, suni uzuv teminatı %100 oranında karşılanır. Kemoterapi, radyoterapi, diyaliz gibi tedaviler ise yatarak tedavi teminatı kapsamında sınırsızdır. Çocuk aşıları ve menopoz takip ve tedavisi de seçtiğiniz kategorinin teminatları arasında yer alır.

Yurtdışında ise kategorinize bağlı olarak farklı teminatlar sunulur. Platin kategoride, yurtdışında yatarak ve ayakta tedavi teminatının Kuzey Amerika’da %70’i (ABD ve Kanada), diğer ülkelerde ise %80’i karşılanır. Altın ve Kristal kategorilerinde ise yurtdışı yatarak tedavi teminatı belirli bir limit dahilinde sunulur.

Süper Sağlığım Sigortası’na 18-64 yaş arasındaki bireyler başvurabilir. Ayrıca, 15 günü aşmış çocuklarınızı aile sigortası kapsamında sigortalatabilirsiniz. Ömür boyu yenileme garantisi için 61 yaşının altında olmanız ve kesintisiz 3 yıldır Trendtac Sigorta’dan sigortalı olmanız gerekmektedir. Yeni doğan bebeklerinize de sigorta yenileme garantisi verilmekte ve doğuştan gelen hastalıkları 5. yıldan sonra kapsam dahilinde karşılanmaktadır.

Süper Sağlığım Sigortası’nın anlaşmalı olduğu sağlık kurumlarında tedavi olabilirsiniz ve poliçe şartlarına uygun olarak hiçbir ücret ödemezsiniz. Anlaşmalı kurumlar dışında tedavi olduğunuz durumlarda ise tazminat talebinde bulunabilirsiniz. Sigorta şirketine talebinizi ileterek, tazminat sürecini başlatabilirsiniz.

Aile sigortası yaptırmak isterseniz, tüm aile fertleri için indirim imkanından faydalanabilirsiniz. Ayrıca, priminizi peşin öderseniz peşin ödeme indiriminden de yararlanabilirsiniz.

Süper Sağlığım Sigortası sahiplerine Trenctac Sigorta tarafından haftanın 7 günü 24 saat acil yardım hizmeti sunulur. Nerede olursanız olun, acil yardım ekibi sizi yalnız bırakmaz ve gereken tüm önlemleri alarak en yakın sağlık kurumuna nakledilmenizi sağlar. Acil yardım hizmetinden faydalanmak için belirtilen numarayı arayabilirsiniz.

Süper Sağlığım Sigortası, sağlığınızı güvence altına almak ve hayatı kolaylaştırmak için birçok avantaj sunar. Dilediğiniz zaman en yakın Trenctac Sigorta şubesine başvurarak Süper Sağlığım Sigortası’na sahip olabilirsiniz.

Süper Sağlığım Sigortası

için sizi arayalım

İsim ve Soyisim *
Fill out this field
E-Mail *
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Telefon
Fill out this field
Konu
Fill out this field
Mesajınız
Fill out this field
Doğrulama 22 - 14 = ?
Enter the equation result to proceed
Gönder
WhatsApp Destek Hattı
👋 Merhaba,
Sigortacılık işlemleri ve şube başvuruları için size nasıl yardımcı olabilirim?